Portal dla miłych ludzi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Fijołka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 19

Odp: Kuchnia na miarę..?

Cześć Wam. Chciałabym się z wami podzielić swoimi przemyśleniami i ogólnie pewnymi spostrzeżeniami. Otóż w moim domu rodzinnym zawsze mieliśmy małą kuchnię i nas wszystkich to denerwowało. W ogóle to jakiś paradoks, bo dom był wielki i piękny, a kuchnia w ogóle nie dopasowana. Chciałabym tego uniknąć w przyszłości i jak będę teraz projektowała kuchnię dla siebie to chcę wszystko na miarę, łącznie z meblami itp. Co o tym myślicie? To dobry pomysł?

Offline

Kastanieta89
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-09-01
Liczba postów: 29

Odp: Kuchnia na miarę..?

Według mnie tak wink ja mam oryginalną kuchnię na miarę w Poznaniu i każdy uwielbia w niej przesiadywać. Kuchnia jest bardzo ważna.. nie dość, że tam poświęca się dużo czasu na gotowanie itp. To jeszcze bardzo często są tam goście i w ogóle.. nie wiem, u nas w domu mamy nawet mały telewizor w kuchni i serio, jest tam prawie jak w salonie. Kazdy coś bierze z lodówki, przegryzie coś i ogląda dalej itp.

Offline

Honoraattaa
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 41

Odp: Kuchnia na miarę..?

Ja też zamawiałam taką kuchnie z odpowiednimi parametrami itp. Duża wygoda. Wszystko planowaliśmy z góry, wstępne planowanie, cięcie płyt meblowych Warszawa jest miejscem, gdzie zaplanowaliśmy nasza wspólną przyszłość i nasz dom też z góry ja zaplanowałam. Nie wyobrażam sobie żyć w przestrzeni, którą skomponował i zaaranżował ktoś zupełnie inny.

Offline

pozorantka
Użytkownik
Lokalizacja: Szczytno
Data rejestracji: 2014-09-01
Liczba postów: 23

Odp: Kuchnia na miarę..?

Ja sobie do kuchni ostatnio zamawiałam blaty drewniane Kraków mi akurat podpasował ze swoją ofertą. Według mnie każdy z nas musi dobrze czuć się we własnym domu, przestrzeni w której się znajduje itp. Dlatego też ważnym jest żeby dobrze dopasować wszystko, żeby się czuć jak najlepiej. Ja osobiście urządzałam cały dom wraz ze swoim mężem i wszystko ustaliliśmy razem, w końcu to wspólnie mamy żyć ze sobą.

Offline